O nás

Kovový nábytek Rudeta


kovové skříně, šatní skříňky, dílenský nábytek, archivační regály, plastové boxy, lavičky, stojany na kola

Jsme internetový prodejce kovového nábytku s vlastním skladem. Od r. 2007 zastupujeme na domácím trhu významného světového výrobce kovového nábytku pro vybavení šaten, kanceláří a dílen - společnost CEHA Office Furniture Ltd. s výrobními závody a sklady v Nizozemí, Turecku a Rusku - viz níže uvedené odkazy na firemní stránky a on-line katalog v anglické verzi 

 http://www.cehaburo.com/en a katalog CEHA Office Furniture Ltd.

Mezi zákazníky patří nejvýznamnější západoevropští katalogoví prodejci kovového nábytku - Hartnagel Handels, Delta-V, Overtoom, Kaiser & Kraft, Viking a další (mj. i v severní a jižní Americe a Japonsku).   

 

Kovový nábytek - vzorkovna a sklad v Bílovci (u Ostravy)

 

Z distribučního skladu v Bílovci (cca 15 km jižně od Ostravy poblíž dálnice D1) dodáváme kvalitní kovový nábytek zákazníkům na území České republiky a Slovenska. Zájemci se mohou na vlastní oči přesvědčit o kvalitě kovového nábytku ve vzorkovně v Bílovci a vybrané zboží si okamžitě odvézt. Zajistíme také rozvoz zboží na udanou adresu.

V případě dodávek většího počtu kusů - např. šatní skříně pro školy a výrobní firmy - zajišťujeme kompletní služby spojené s vykládkou, nastěhováním a montáží skříní a laviček. Likvidace a odvoz obalů je nedílnou součástí této služby. 

Ukázky viz Reference a galerie 

Rádi vyhovíme Vašim požadavkům a na vyžádání ve velmi krátkém termínu zpracujeme nabídku na dodání atypického rozměru, barevného provedení nebo množství kusů přesahující aktuální skladové zásoby.

Kanceláře a sklad firmy v Bílovci